Знайомтеся: тернопільський «Джаз Бенд»

22.05.2023, 09:00
1069 Переглядів

Гурт «Джаз Бенд» (Бойс Бенд «М.В.С.»)  – ще зовсім молодий. Створили його Володимир Дячук, Мирослав Шеремета та Ярослав Несін. Хлопці родом із села Кошляки Скориківської сільської громаді Тернопільського району. Володимир і Ярослав  навчаються у Західноукраїнському національному університеті, а Мирослав зараз служить у Національній гвардії України. Всі троє захоплюються музикою, хоча «стосунки» з нею у всіх різні. Володимир закінчив музичну школу, грає на фортепіано, баяні та трубі. У Ярослава музичної освіти нема, але він навчився майстерно грати на гітарі у приватного вчителя. А Мирослав грою на музичних інструментах взагалі не володіє, бо йому значно більше до вподоби співати та створювати тексти для пісень.

   Авторка цього матеріалу захоплюється самобутнім виконанням  цих хлопців, слідкує за ними, тож вирішила ближче познайомити з ними й інших.

   – Як виникла ідея створити ваш гурт?

   – Це було неочікуване рішення для нас усіх. Під час пандемії, коли всі сиділи вдома та нудьгували, ми з часом зрозуміли, що так не може продовжуватись, і тоді Мирослав запропонував написати пісню про карантин, про наболіле. Він написав слова, та й каже: «а давайте, хлопці, спробуємо заспівати…». Володя знайшов програму для написання музики і почав її вивчати. Так і почався наш гурт.

   – Які Ваші улюблені пісні? І чому саме вони?

     Володимир: Моя улюблена пісня – «Молоді роки», оскільки над цією піснею ми «морочились» дуже довгий час і вклались ми в неї під час написання на всі 100 процентів.

   Ярослав: Я вважаю, що наша найкраща пісня це «Час летить». Мабуть тому, що вона для мене дуже чуттєва та душевна. Цим виконанням я пишаюся.

   Мирослав: Улюблена пісня – «Карантин». Ми навіть не підозрювали, що вона буде настільки резонансною і так рознесеться всього за декілька днів. Саме її виконання набрало найбільше переглядів на нашому YouTube-каналі. А сам процес написання цієї пісні був дуже зворушливим, хотілось би стерти собі пам‘ять, щоб знову написати цю пісню під ті ж емоції.

   – А ще у вас є чудова пісня “Всі у клубі”, кліп до якої ви записали разом із Віталієм Біликом (блогер, відомий своїми розважально-інформаційними відео на YouTube, але наразі припинив цю діяльність-авт.). Чи плануєте подібну співпрацю ще з кимось?

   – Пісня «Всі у клубі» була написана надзвичайно швидко, фактично за один день. Віталій запропонував зробити щось спільне для більшої популяризації україномовного контенту. Це була гарна ідея, тож ми, звичайно, погодилися. Записали пісню, зняли кліп, вийшло воно у нас трошки гумористичним, бо така була задумка самого кліпу. А для спільних проєктів ми завжди відкриті, тому будемо раді всім цікавим пропозиціям.

   – Ваша пісня “Тюльпани” з’явилася вже під час війни. Отже, вона не стала на заваді творчості?

   – Над цією піснею ми почали працювати ще до початку війни, але через певні обставини призупинили процес, а після вторгнення взагалі поставили роботу на паузу. Тоді було точно не до пісень… Але пройшов деякий час і ми, як би це не звучало, можна сказати, «звикли» до цих обставин. А потім зрозуміли, що треба розвиватися навіть в такі складні часи, бо стрімка популяризація україномовного контенту примусила нас відновити, покращити та опублікувати це виконання.

   – Чи плануєте Ви організовувати концерти?

   – На даному етапі ні. І найголовніша причина – це те, що ми зараз не разом. Та й пісень ще потрібно хоч декілька написати. далекодавати концерти потрібно ще хоча б декілька пісень написати Ну і спільна для всіх нас причина – в нашій країні війна, яка на все впливає. Ось дочекаємось перемоги, і якщо все складеться, то чекайте тоді і наших концертів!

   – А чи є у вас музичні кумири, на яких  рівняєтесь?

   – Напевне, ні. Звичайно, є багато творчих виконавців, якими ми захоплюємось, ми – меломани, любителі різних жанрів пісень, але кумирів у нас немає. У нас немає прагнення на когось рівнятись чи бути схожими. Ми просто займаємося тим, що нам подобається, і хочемо досягти свого успіху.

Розмовляла  Діана Мельник

 Фото з Instagram “m.v.s.official”

На фото – гурт «Джаз бенд»                                                                            

22.05.2023, 09:00
1069 Переглядів