А ви – господар свого тіла?

23.08.2019, 08:28
150 Переглядів

Як ми знаємо, наш організм потребує догляду та піклування. Але це зовсім не про смаколики чи комфортний відпочинок. Ось що розповіли авторці тернополяни, які одного разу твердо вирішили стати господарями власного тіла.

   Володимир, 60 років: «Кожного дня протягом шести років я бігаю по 2-3 кілометри, займаюсь у парку на тренажерах та правильно харчуюсь, адже в здорову тілі –– здоровий дух. Займаюсь зазвичай зранку, адже це допомагає весь день добре себе почувати. Чесно кажучи, ще кілька років тому я навіть не міг уявити такий спосіб життя. Але коли розпочались проблеми із здоров’ям, то я над цим задумався і почав змінювати свої звички. Як результат – схуднення, покращення роботи серця, відсутність варикозу, котрий переслідував мене протягом всього життя».
   Лариса, 45 років: «Я вже десять років правильно харчуюсь та займаюсь спортом. А все розпочалось з того, що я «нажила» надлишкову вагу, а з нею ще й цілий «букет» захворювань, і з цим потрібно було щось робити. Кардинально змінювати своє життя розпочала з харчування –– їла лише корисну та здорову їжу, а згодом додала і активний спосіб життя. За рекомендацією лікаря, кожного дня займалась на тренажерах, встановлених у парку, та бігала по кілька кілометрів. Через два роки я схудла на 25 кілограмів і попрощалась із хворобами».
   Світлана, 40 років: «Активний спосіб життя розпочала порівняно недавно –– минулої весни. Але вже зараз дуже помітні результати. Багато років мене переслідували болі в спині, печінці та проблеми із серцем. І все через сидячий спосіб життя та неправильне харчування. Але я переконалася, що все це можна змінити досить швидко, зробивши правилом спорт кожного ранку та здорову їжу. Взимку я навіть обливалась холодною водою, котра давала заряд бадьорості на весь день».

Ольга Статкевич

На фото – вуличні тренажери в одному з парків, які допомагають тернополянам вести здоровий спосіб життя

Фото з сайту http://t-v.te.ua

23.08.2019, 08:28
150 Переглядів