Зробіть собі “сльозу єдинорога”

23.08.2019, 08:53
672 Переглядів

Манікюр − справа делікатна. Якщо схибиш і перейдеш межу, то він виглядатиме вульгарно та дешево. Але в руках майстра народжуються шедеври і на руках! Ну і головне – не відставати від моди. Про нинішні тренди я запитала у майстра з манікюру одного із тернопільських салонів Ірини.

– Модним нейл-дизайном (nail в перекладі з англійської означає ніготь-авт.)цього року є геометричні фігури – квадрати, лінії, трикутники, – розповіла вона. – Простота і мінімалізм підійде для любого образу, проте, щоб виділитися, потрібно проекспериментувати з кольором. Також трендом є зображення на нігтях облич, силуетів, популярних героїв мультфільмів та кіно, і навіть пейзажів та подій. Мотиви анімалізму (зображення тварин) значно розширилися. Якщо колись зображали кішок чи мишок, то зараз це і екзотичні птахи та тварини – такі, як , приміром, фламінго чи леопарди, а також змії і ящірки.
Також дуже актуальний цього року акварельний, мармуровий розпис, а ще – манікюри з відбитками фольги і «втирками», які створюють цікаву структуру на нігтях і привертають увагу. Не виходить з моди і техніка «омбре» або «градієнт», яка дає широкі можливості для експериментів з кольором, а результат завжди виходить цікавим. А новинкою цьогорічного дизайну є «рідкий метал», або «сльоза єдинорога» − це ефектне поєднання кольорів та експерименту з фольгою».

Ольга Кушнірук

На фото – той самий наймодніший нейл-дизайн “сльоза єдинорога”

23.08.2019, 08:53
672 Переглядів