З-під вінця – на вибори

24.07.2019, 10:38
83 Переглядів

  Єдина виборча дільниця у селі Піщатинці Шумського району розташована неподалік від церкви, у приміщенні будинку культури. І в день голосування там було неабияк людно не лише через вибори, а й через весілля. І члени дільничної виборчої комісії навіть не здивувалися, коли побачили виборців в одязі нареченої і нареченого.

   Микола й Тетяна  – однокласники. Знайомі майже все життя, та лише півтора року тому зрозуміли, що створені одне для одного. День весілля співпав із днем виборів до Верховної Ради України. Та для молодого подружжя Добровольських не було й мови про те, щоб не прийти на виборчу дільницю і не проголосувати. Кажуть, що не бажають, аби долю держави вирішували без них, та й весілля – не причина нехтувати громадянським обов’язком.

«З датою весілля визначилися ще задовго до оголошення дострокових виборів, – каже Микола. – Проте одразу вирішили, що у весільному графіку знайдемо місце і для голосування». «Ці вибори для мене особливі не тільки тому, що я прийшла на виборчу дільницю у весільній сукні, і не тільки тому, що ставлю сьогодні ще один дуже важливий підпис, а й тому, що я вперше голосую як Добровольська», – додає Тетяна.

   На виборчу дільницю молодята взяли з собою цілу делегацію з батьків, родичів, сусідів, дружб і дружок. Проте запевнили, що свій політичний вибір робили цілком самостійно.

Юліана Діткун

 На фото – молодята на виборчій дільниці у Піщатинцях

Фото автора

24.07.2019, 10:38
83 Переглядів