«Кайрос» став першим серед юних футболістів

18.06.2019, 15:38
100 Переглядів

У Тернополі відбувся футбольний турнір «Navigator cup 2019», організований спільно з підлітковими клубами «Youth generation 2019» і «Навігатор» та «Церквою Ісуса Христа». Переможцем стала команда ЗОСШ №22 «Кайрос», друге місце зайняли юні футболісти Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі №1, а третє дісталося команді з села Ступки.

– Раніше ми вже проводили два таких змагання, – розповів організатор турніру Віталій Бутковський. – Вони мали благодійну мету – під час одного збирали кошти для людей з інвалідністю, а під час другого – на підтримку дітям-сиротам. Однак в кожному з них брали участь лише по 4 команди, а цього разу їх було вдвічі більше. Спочатку була ідея провести одноденну спартакіаду із виїздом на природу та змаганнями з різних видів спорту, але коли почали готуватися, то зрозуміли, що буде важко об’єднати різні види спорту в один день, тож вирішили зупинитися тільки на футболі.
Участь взяли дві команди з Пронятина – «Бандери» і «Вікторія», по одній із Ступок, Буцнева, Острова і Чистилова, а також з Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі №1 та тернопільської школи №22 «Кайрос». Остання зайняла перше місце, і, якщо чесно, то я і очікував від цих хлопців майстерної гри. Треба віддати належне їхньому тренеру Роману Файніцькому, який підготував такий гарний колектив. Сильні хлопці, багато емоцій, багато футболу – крута команда, що там казати. Команда першого професійного училища, що стала другою, наскільки знаю, завжди демонструє чудову гру. У них дуже хороший тренер, та й хлопці, як на підбір – зібрані, серйозні такі, і всі по футбольному талановиті. Команда «Ступки» – це подарунок. До речі, зранку перед турніром від них подзвонив хлопчина «Вибачте, ми не приїдемо, у нас непорозуміння…». Але коли вже мав починатися захід, перед жеребкуванням, вони знову дзвонять і кажуть: «Ми їдемо, почекайте нас, ми будемо грати! В результаті вони встигли і зайняли третє місце. Признаюсь, що вболівав за них, бо свого часу теж колись грав за Ступки.

Віталій Цицура

Фото Андрія Дворницького

18.06.2019, 03:38
100 Переглядів