Кінотеатри – це уже застаріло?

22.06.2019, 16:54
301 Переглядів

   Оксамитові сидіння, темна зала, попкорн та цікавий фільм на великому екрані – схоже, усе це відходить у минуле. Люди почали все рідше відвідувати кіно-палаци з різних причин, і багато хто тому, що не хоче витрачати немалі ( у тернопільському Сінема Сіті це наразі від 85 гривень і більше) гроші на те, що можна подивитися в Інтернеті.

У Тернополі функціонує два кінотеатри: «Палац кіно ім. Івана Франка» та «Сінема Сіті», і обидва не можуть похвалитися великою кількістю відвідувачів. Не на користь кінотеатрів виявились і результати невеличкого опитування, яке я провела серед знайомих і друзів. Ось кілька типових відповідей, які почула. «Кінотеатри – це уже застаріло. Навіщо платити гроші за те, що можна подивитися в YouTube чи на інших платформах? Кожен вдома має власний кінотеатр, відкриваючи ноут. Тому я не бачу необхідності ходити в «Сінема Сіті»» , — відповів тернополянин Іван Антощук. «Я в будь-який зручний час можу подивитися той чи інший фільм в Інтернеті, не витрачаючи при цьому ніяких коштів», — сказала Юлія Огороднік. «Я б змінила домашній кінотеатр хіба на кіно під відкритим небом, як би таке постійно було в Тернополі, це цікавіше і нестандартно» — висловила свою думку Марія Гудь.
Виходить, що основна проблема часто напівпорожніх кінозалів — це небажання людей витрачати гроші на те, що можна побачити на екрані домашнього комп’ютера чи телевізора. Оксамитовими кріслами і великим екраном уже нікого не здивуєш, тож щоб залучити нових глядачів, кінотеатрам потрібно частіше демонструвати кінопрем’єри та змінювати обстановку. Наприклад, в теплу пору року можна організовувати виїзні кіносеанси під відкритим небом, як це вже практикувалося в Тернополі. Можна й інші цікаві новації запровадити, але над цим треба добре думати тим, хто зацікавлений у наповненні кінотеатрів і продовженні ери кіно.

Анастасія Флейтута

22.06.2019, 04:54
301 Переглядів