Чим не тішать тернопільські парки

09.06.2019, 18:49
206 Переглядів

Парки, безперечно, є неабиякою окрасою нашого міста. Особливо центральні – імені Тараса Шевченка та «Топільче». Однак на початку цього весняно-літнього сезону багато що там аж ніяк не втішило тернополян. Брудні водойми, брак туалетів, не скошена трава і бур’яни на газонах, далекий від бажаного стан обладнання на деяких дитячих майданчиках, явно завищені ціни на розваги, напої й морозиво – це лише частина того, на що скаржилися люди під час нашого короткого опитування.

   Багатьом – і це зрозуміло – не подобається неприємний запах від води Тернопільського ставу. Те саме з річкою, що протікає у гідропарку і забруднена різним сміттям. Через будівництво з’явилась гора сміття і в самому парку «Топільче». А ще там явно замало урн для сміття, тож вони часто переповнені.  Некошені газони неприємно дивують, адже для того, щоб привести їх у належний вигляд, багато коштів не потрібно. Є запитання і щодо освітлення парку у вечірній час. Наприклад, його немає на сходах, що ведуть від паркової алеї до масиву «Дружба».

   Несподівано багато критики довелося почути від тих, хто гуляв на момент опитування у парку імені Тараса Шевченка, щодо…перголи ( декоративної конструкції), яка стала своєрідними воротами в парк на його головному вході. Люди вважають, що вона виглядає негарно. Можливо, тому, що через дії вандалів ось уже два роки не обвита виноградом, як це проектувалося.

Владислава Капітан

Фото автора

09.06.2019, 06:49
206 Переглядів