Вам складно визначитись із вибором на виборах?

05.07.2019, 18:37
197 Переглядів

У такому випадку радимо скористатися  онлайн-ресурсом, який ви знайдете за цим посиланням: https://www.ivote.com.ua. Цей ресурс дає можливість на основі аналізу програм політичних партій визначити, які з них є близькими до ваших вподобань. А взагалі Ivote (ivote.com.ua) – це незалежна освітня платформа, розроблена для того, щоб допомогти виборцям швидко та зручно ознайомитися з програмами кандидатів і раціонально та зважено дійти свого рішення під час виборчого процесу.

Необхідно зазначити, що проект не залежить від будь-яких політичних сил та реалізується одеською громадською організацією «Інститут політичної інформації» за підтримки міжнародної організації Internews Network. Програмний модуль iVote співвідносить відповіді , які надає певна людина, з офіційними позиціями політичних партій та кандидатів у депутати, які вони виклали у своїх передвиборчих програмах. Для цього використовуються алгоритм та методологія, спеціально розроблені командою програмістів та експертів для цього проекту. Різні варіанти відповідей поєднані між собою, а результат демонструє, наскільки ваша позиція співвідноситься з позиціями різних партій та кандидатів. Відтак наприкінці опитування ви отримаєте список кандидатів. На початку списку будуть знаходитися партії, з якими у вас є найбільші збіги, а наприкінці – ті, з якими ваші позиції співпадають найменше. Також ви зможете побачити цитати з офіційних програм партій стосовно конкретних питань та порівняти їх.
Проект доступний в онлайн-версії на всіх актуальних браузерах – Chrome, Edge, Firefox, Safari та Internet Explorer 12. Мобільна версія доступна в Android Chrome та iOS Safari. До речі, ваша анонімність гарантується розробниками програми. Сайт не збирає жодних персональних даних та не вимагає реєстрації. Насамкінець зауважмо, що iVote – це тільки інструмент, який має полегшити розуміння політичного процесу та збільшити доступність розуміння офіційних програм політичних партій. Тож закликаємо вас покладатися на власний розсуд та самостійно аналізувати отримані результати й приймати своє рішення.

05.07.2019, 06:37
197 Переглядів