Один з тернопільських кандидатів – уже у смартфоні!

16.07.2019, 12:24
118 Переглядів

Незвичайна презентація відбулася вчора у Тернопільському прес-клубіпредставляли особистий смарт-додаток одного з кандидатів в народні депутати по 163-му виборчому округу Тернополя Степана Барни. Відтепер кожний власник смартфону на базі системи Android – наприклад, телефона Samsung – при бажанні може завантажити через PlayМаркет бета-версію додатку, який так і називається – «Степан Барна» ( для користувачів айфонів версія ще в розробці). Про те, що це і для чого, розповів журналістам сам кандидат:  – Ще кілька років тому для ефективної комунікації з людьми було актуально реєструватися і вести сторінку у соціальних мережах, потім з’явилася потреба у різних месенджерах, однак час швидко йде вперед, – сказав Степан Барна. – Зустрічі з виборцями дали мені зрозуміти, що вже потрібні новіші і сучасніші засоби, до того ж мене надихнув приклад одного з народних депутатів, Олексія Мушака, тож я погодився на своєрідний експеримент, і завдяки компанії AuxBridge ( технологічна компанія, що розробляє і постачає інноваційні рішення-ред.) було створено цей додаток. Він дає змогу не лише напряму спілкуватися з виборцями в оптимальному для них режимі та оперативно інформувати їх про свою діяльність, а й проводити опитування з актуальних питань та акумулювати й аналізувати  ідеї та пропозиції громадян. Таких можливостей нема в жодному месенджері!

   Присутній на прес-конференції директор з розвитку бізнесу в Україні компанії AuxBridge Алекс Любецький додав, що запроваджена новація є важливим інструментом, який забезпечує прямий персоніфікований зв’язок, що в Україні такого досі ще не робили, «лише пробують імітувати». І що найважливіша «фішка» новації полягає в наявності CRM-платформи, яка дозволяє обробляти запити громадян в режимі реального часу.

   Відповідаючи на запитання журналістів, Степан Барна запевнив, що після виборів його додаток працюватиме, не зважаючи на те, стане він депутатом чи ні.

 

 

16.07.2019, 12:24
118 Переглядів