Про лікаря з Тернополя, який вирішив стати Президентом України

04.01.2019, 16:57
382 Переглядів

Одним з перших подав документи до Центральної виборчої комісії, щоб зареєструватися кандидатом у президенти України на виборах 2019 року, тернополянин Сергій Григорович  Фаренюк. Безперечно, читачам цікаво знати, що це за людина, тож інформуємо.

   Народився Сергій Фаренюк 25 лютого 1949 року в селі Вишгородок Лановецького району Тернопільської області, громадянин України і постійно тут проживає, освіта вища, лікар-ендоскопіст “Тернопільської університетської лікарні”, безпартійний, проживає в місті Тернополі, судимість відсутня. Ці дані взято з сайту Центрвиборчкому за 2014-й рік, коли Фаренюк балотувався самовисуненням на дочасних виборах до Верховної ради по одномандатному виборчому округу №164( з центром у місті Збараж). Ось, для прикладу, деякі пункти з розділу «Соціальна політика» його передвиборчої програми:

     «Об’єднання всіх церков в єдину українську помісну церкву. Від цього залежить наше майбутнє, доля держави. Тоді ніякий Путін нам не страшний. Молодь повинна вчитись і здобувати освіту безкоштовно. Зубожіння села – це злочин перед народом. Дешеві кредити, об’єднання в кооперативи, сільгосптехніка по лізингу і створення МТС. Про критичний стан медицини немає що говорити. Я буду добиватись оснащення наших лікарень сучасною медтехнікою, медикаментами. Сприяння страховій медицині і лікарняним касам.

Єдині умови нарахування пенсій. Скасування існуючої пенсійної реформи. Всі великі, понад 8000 грн. пенсії, що раніше призначались – скасувати. Переглянути всі великі пенсії прокурорів, чиновників, суддів».

Там же, перераховуючи, що він «вже зробив, не будучи у владі», Сергій Григорович назвав наступне:

«1.Побудував водогін і газопровід в с. Смиківці, Тернопільського р-ну, де я проживаю.

2.Побудував 9-ти поверховий будинок по вул. В. Великого 4, як голова кооперативу на 177 квартир.

3.Для ендоскопічного відділення обласної лікарні безкоштовно «дістав» 5 японських ендоскопів на суму більше 120000 доларів.

4.Закінчую будівництво ринку (відкриття весною) для жителів мікрорайону Східний в Тернополі.

5.Учасник Майдану «Помаранчева революція» в 2004 р. та Майдану 2013-2014 pp.

  1. Десятки разів відстоював інтереси громадян в судах, прокуратурі, УВС».

   На тих парламентських виборах Сергієві Фаренюку не пощастило – він набрав лише 0.53 відсотка голосів і посів серед претендентів на мандат останнє місце. Однак, мабуть, не розчарувався, тож цього разу вирішив спробувати сили ще й в президентських перегонах. До речі, з минулорічним приїздом на Тернопільщину чинного Президента України Сергія Фаренюка пов’язує невеликий скандал, описаний журналістами «Нової Тернопільської газети» тут

http://nova.te.ua/statti/ternopilskyj-likar-sergij-farenyuk-vvazhaye-shho-jogo-zatrymaly-cherez-politychne-peresliduvannya/.

На фото – Сергій Фаренюк

Фото з сайтуnova.te.ua

04.01.2019, 04:57
382 Переглядів