Сайти на допомогу виборцю: радимо скористатись

10.07.2019, 01:40
161 Переглядів

Передвиборча агітація – це не об’єктивна інформація про кандидатів. На жаль, дуже мало такої можна знайти і у місцевих засобах масової інформації. Для більшості з них вибори – це своєрідні жнива ( знову ж таки на жаль), а ті, хто платить за політичну рекламу, дуже рідко погоджуються бачити на сусідніх шпальтах щось «не те» про себе хороших.

Об’єктивна інформація є на сайті ЦВК , але там лише загальні дані, як от біографія. Що ж робити тим, хто хоче дізнатися про кандидатів якомога більше? А про них давно подбали! В Інтернеті є чимало гідних довіри сайтів, де збирається об’єктивна і важлива інформація про політиків та кандидатів у депутати. Ось якими, приміром, радить скористатися відомий Інститут розвитку регіональної преси.
https://polithub.org – тут можна перевірити і окрему людину, і навіть цілу партію. Вводите в рядок пошуку ім’я чи назву, і через кілька секунд читаєте різні цікаві речі.
https://serpom.org.ua – назва ресурсу невипадково нагадує відомий вислів «серпом по яйцях». Бо на ньому можна не лише знайти компромат на того чи іншого кандидата, а й самому долучитися до викриття його негідних вчинків чи корупційної причетності. Вам потрібно тільки повідомити команді сайту відповідну інформацію, якою ви володієте.
https://zp.chesno.org – дуже корисний ресурс для всіх, хто хоче дізнатися про фінансування політичних партій – хто, звідки, скільки і так далі.

https://far.chesno.org/person/ – якщо кандидат, який вас цікавить, був помічений у якихось «нечистих» справах чи сумнівних схемах, то тут ви можете знайти цьому підтвердження.
https://voxukraine.org/ipr/index.html?filter=all – сюди радимо зайти тим, хто хоче більше дізнатися про чинних нардепів, які побажали отримати мандат знову. Інформація сайту стосується результативності та якості роботи обранців у Верховній Раді.

10.07.2019, 01:40
161 Переглядів