«В Одесі міліція вчергове допустила зіткнення. Я не знаю, чим сьогоднішній день відрізнявся від того дня, коли так само в Харкові після ходи фанатів “Металіста” і “Дніпра” були серйозні силові конфлікти. В Харкові вдалось обійтись без жертв, в Одесі, на жаль, люди загинули. Я не ділив би їх на проукраїнських та проросійських. Це молоді люди, які б мали жити і ростити людей, але сьогодні їхнє життя пішло в нікуди. Це повинна була попердити і зупинити міліція. Це завдання тих людей, які зобов’язані стежити за порядком, – сказав Михайло Добкін в ефірі програми “Шустер LIVE”.На його думку, сьогодні події у Слов’янську, інших містах Донецької і Луганської області відбувається через відсутність довіри до влади. “Владу ніколи не люблять. Не любили попередніх президентів, не будуть любити наступних… Що сьогодні відчувають люди, які відсилають рідних у військові батальйони. З ким ці батальйони мають воювати?…”, – цікавиться колишній голова Харківської ОДА, кандидат у президенти Михайло Добкін.
Михайло Добкін – за загибель людей під час сутичок в Одесі відповідальність несе міліція
03.05.2014, 19:31
166 Переглядів
03.05.2014, 07:31
166 Переглядів