За інформацією обласного штабу кандидата у Президенти Олега Ляшка, лідер Радикальної партії перебуватиме 15 травня у Тернополі. О 19.00 на Театральному майдані Олег Ляшко зустрінеться із тернополянами.
Олег Ляшко їде у Тернопіль
14.05.2014, 23:29
238 Переглядів
14.05.2014, 11:29
238 Переглядів