Наші в парламенті

27.02.2013, 23:21
199 Переглядів

Так називатиметься нова рубрика, яку впроваджує Тернопільський прес-клуб. Щомісяця ми публікуватимемо у ній на сайті інформацію про діяльність народних депутатів від Тернопільщини у Верховній Раді України. А починаємо з того, якими проблемами Тернополя та області вони вже там займалися, займаються чи планують найближчим часом. Нагадаємо, що представників Тернопільщини в українському парламенті маємо вісім, це – Михайло Апостол, Володимир Бойко, Михайло Головко, Василь Деревляний, Олексій Кайда, Ігор Побер, Олег Сиротюк та Іван Стойко. Переконані, що такі міні-звіти депутатів необхідні виборцям, які довірили їм захищати свої інтереси, а також допоможуть простежувати діяльність народних депутатів журналістам.

27.02.2013, 11:21
199 Переглядів