Олег Тягнибок: «Для ліквідації терористів на Донбасі треба провести люстрацію в силових структурах та озброїти патріотів-добровольців»

30.04.2014, 18:25
221 Переглядів

Ескалація антидержавного заколоту на Донбасі засвідчила, що наявні силові структури України не спроможні протидіяти терористам. Тому їх треба створювати заново, провівши повну люстрацію й очистивши від агентів Путіна, пособників Януковича та боягузів, які не виконують свій прямий обов’язок із захисту безпеки держави та громадян і підігрують окупантам. Про це заявив на Полтавщині лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода», кандидат на пост Президента України Олег Тягнибок під час зустрічі із громадою Миргорода. «Сьогодні лише патріотизм громадян і правоохоронців може врятувати Україну. В обставинах, коли путінські диверсанти захоплюють щораз нові міста і тероризують мирних мешканців, рішення не скликати парламент до 6 травня є неприйнятним. «Свобода» вимагає невідкладно провести позачергове закрите засідання парламенту за участі усіх керівників силових відомств. Українці хочуть отримати чітку відповідь на запитання, хто і що стоїть на перешкоді рішучим антитерористичним діям та на якому рівні влади не вистачає політичної волі для ліквідації терористів», – заявив Олег Тягнибок. Він також додав, що влада повинна звернутися до західних держав-гарантів для залучення прямої військової допомоги та фахівців з нейтралізації тероризму і диверсійних дій агресора на українській території.

30.04.2014, 06:25
221 Переглядів