Петро Порошенко: економічний розвиток держави – це основа основ

29.04.2014, 08:35
321 Переглядів

Кандидат у президенти зустрівся із журналістами. Він пояснив головне гасло  власної програми – «Жити по-новому». Каже, що це означає жити чесно та вільно. А докладніше – не миритися з корупцією, хабарництвом, нечесними «підкаблучними» судами тощо. «Майдан змінив  громадськість, створив нові бачення на нову державу. І це про це повинні пам’ятати політики. Народ таки хоче жити по-новому!», – наголосив політик.

На прес-конференції із журналістами він також зазначив, що українців у різних регіонах об’єднують одні тривоги – збереження цілісності України, безпеки простих громадян, вміння протистояти зовнішньому ворогу тощо. Негативно розцінює кандидат у президенти дії Росії на території України у південно-східних регіонах держави. На його думку, «сепаратисти діють так, як сомалійські пірати, аби мати вигідний «куш» від викупу. Петро Порошенко переконаний, що дії Росії не минуться безболісно для неї. «Європейці та американці роблять правильні висновки, адже ніхто у світі не бажає ескалації насилля», – каже Петро Порошенко.

Він також переконаний – якщо в Україні будуть заможні люди, ніхто їх купити не зможе. «Якщо люди отримуватимуть нормальну платню, вони не підуть на вулиці з автоматами. Вони цінуватимуть те, що є. А у країну, де корумповані податкова, митниця інші контролюючі органи не прийде жоден інвестор. Ви подивіться, хто бігає з автоматами!  Було затримано 68 чоловік, які штурмували маріупольську військову частину, і 91% з них це ті, хто уже сидів у в’язниці. Зеки хочуть встановити диктатуру «бєспрєдєлу» в Україні. А хто з цим збирається миритися?», – наголосив Петро Порошенко. Тому, на його думку,  питання економічного розвитку держави, нові робочі місця і гідна зарплата – це основа основ.

29.04.2014, 08:35
321 Переглядів