Олег Ляшко їде у Тернопіль

14.05.2014, 23:29
237 Переглядів

За інформацією обласного штабу кандидата у Президенти Олега Ляшка, лідер Радикальної партії перебуватиме 15 травня у Тернополі. О 19.00 на Театральному майдані Олег Ляшко зустрінеться із тернополянами.

14.05.2014, 11:29
237 Переглядів