Юлія Тимошенко заявила – вона очікує дебатів з Петром Порошенком

30.04.2014, 14:49
265 Переглядів

«Оголошені результати жеребкування дебатів кандидатів у Президенти України на Першому Національному. Якщо ми хочемо кращого майбутнього для нашої країни, то президентські вибори не повинні визначатись кількістю політичної реклами та кількістю грошей, яку витратив кандидат, – йдеться у заяві Юлії Тимошенко. – Вибір громадян повинен визначатись дискусіями щодо програм кандидатів та порівнянням їх бачення майбутнього України. Саме тому я вітаю будь-яку можливість дебатувати з будь-яким кандидатом у Президенти та буду приймати участь у тих дебатах, які випали мені в результаті жеребкування.Але мені здається, що обов’язково мусять відбутися дебати між мною та Петром Порошенком, бо люди повинні обирати свідомо. Тому звертаюсь до Петра Олексійовича та пропоную йому провести публічні дебати в будь-який час, в будь-якому місці та за будь-якими правилами. Я готова провести ці дебати навіть на 5-ому каналі, яким він володіє».

Юлія Тимошенко також заявила, що цьогорічні президентські вибори є надзвичайно важливими. «Громадянам України необхідно зробити вибір між олігархічною системою та демократичним суспільством, між залежністю від Росії та незалежністю, між країною, в якій переважають гроші, та нацією, якою керують верховенство права та народ. Громадяни України не повинні бути позбавлені можливості побачити дебати з цих життєво важливих питань», – наголосила кандидат у президенти. 

30.04.2014, 02:49
265 Переглядів