11 липня районна конференція Партії регіонів відбулася в Монастириській.
З доповіддю про роботу районної партійної організації за звітний період виступив її голова, він же – голова райдержадміністрації Іван Білик. Обрано делегатів на обласну конференцію партії. Цього ж дня відбулася конференція Теребовлянської районної організації Партії регіонів, в роботі якої взяли участь 208 делегатів. Про діяльність Теребовлянської районної партійної організації та підготовку до проведення виборів народних депутатів України прозвітував голова районної організації Партії регіонів, голова райдержадміністрації Степан Бігуляк. Також було обрано 18 делегатів на обласну конференцію.