Представники кандидатів про вибори 2014– “Особливих претензій немає. Народ об’єднався”

05.06.2014, 11:25
31 Переглядів

Круглий стіл та тему, які уроки для представників суб’єктів виборчого процесу дали дочасні вибори президента, організував Тернопільський прес-клуб. Підбити найосновніші питання, які потрібно вирішувати на загальнодержавному рівні, зібралися представники штабів Петра Порошенка – Степан Барна, Сергія Тігіпка – Сергій Сторожук, Анатолія Гриценка – Іван Полевий, Олега Ляшка – Святослав Півторак, Олега Тягнибока – Володимир Стаюра, Юлії Тимошенко – Теодозій Кухарський.
Основний лейтмотив зустрічі об’єднав усіх – ці вибори були найбільш відкритими, чесними та без застосування адміністративного ресурсу, що є найбільшим досягненням за усі роки незалежності держави. Про це заявив кожен учасник зустрічі.
Представники кандидатів одностайно зазначили, що вибори відбувалися в екстремальних умовах, що не дозволило якісно підготувати і членів виборчих комісій, і спостерігачів. Разом з тим, усі зійшлися на позитивній ноті – таких прозорих виборів в Україні з часів незалежності ще не відбувалося.
Були проблеми, недоречності, говорили гості, погоджувалися також із тим, що в Україні не може постійно змінюватися виборче законодавство та правила гри під час виборів. Також особливу увагу учасники зустрічі звертали на так званих технічних кандидатів, через бездіяльність яких могли бути паралізована робота і окружних, і дільничних виборчих комісій.
Разом з тим учасники зустрічі зазначили про високу громадянську позицію виборців, максимальний негатив, який так часто буває при виборах до різних рівнів влади, та несприйняття так званого чорного піару, який у цій кампанії абсолютно не відіграв жодного значення.

05.06.2014, 11:25
31 Переглядів