Михайло Добкін: Політикам необхідно об’єднатися заради України

07.05.2014, 12:14
163 Переглядів

Політикам зараз необхідно об’єднуватися заради того, щоб в Україні не гинули люди, а економіка країни розвивалася і не працювала на війну. Про це сказав кандидат у Президенти України від Партії регіонів Михайло Добкін під час ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV. «У студії сьогодні звучать заклики до війни: переможемо, зруйнуємо, не будемо ні з ким об’єднуватися, всіх завоюємо. Скільки можна воювати? Багато українських каналів сьогодні показували Житомир, Одесу, Слов’янськ – похорон, похорон, похорон. Ховають молодих хлопців. Їм жити і жити ще. А за що вони вбивають один одного? За дурість політиків, які не знаходять у собі сили об’єднатися заради сильної України і заради щастя в цій країні.Заради країни я готовий на об’єднання з усіма, щоб разом зробити її сильнішою, щоб не гинули люди, щоб ми працювали на економіку і не забирали гроші з економіки на війну. Як можна сьогодні, коли і так складно, коли вбивають людей, коли в Одесі спалюють живцем ні в чому не винних людей, говорити ще про якусь війну? Скільки потрібно вбити людей у цій країні для того, щоб політики вже навоювалися, наїлися влади? Війна з Росією – це найгірше, що може бути сьогодні для нашої країни», – наголосив Михайло Добкін.

07.05.2014, 12:14
163 Переглядів