Наталя Королевська також знімає свою кандидатуру?

01.05.2014, 18:00
335 Переглядів

“Сьогодні, в День миру і праці, я зняла свою кандидатуру. Я вважаю, що ці вибори перетворилися на змагання окремих політиків, і фактично розколюють країну. Особисто я йшла на вибори для того, щоб зробити все для соціального захисту наших громадян. Але статус кандидата в Президенти заважає займатися цим повною мірою”, – написала вона у Facebook.За словами політика, вона повністю присвятить себе соціальному захисту людей.“Зовсім скоро я знову поїду на Південний Схід, туди, звідки я родом, де зараз ситуація напружена до межі. І буду допомагати тим, хто у цей складний час залишився без підтримки держави”, – додала Королевська. Вона також пообіцяла віддати гроші, які планувалося витратити на виборчу кампанію, пенсіонерам, ветеранам, людям з інвалідністю, малозабезпеченим сім’ям. “Життя 25 травня не закінчується. Все тільки починається  І головне питання – якою буде наша країна після виборів. Чи будуть мільйони наших співвітчизників відчувати захищеність і впевненість у завтрашньому дні”, – додала екс-міністр.Як повідомляє “Інтерфакс”, Королевська вже подала до ЦВК заяву про зняття своєї кандидатури на виборах в президенти України.Від інших кандидатів у президенти на цей час заяви про відмову від участі у виборах не надходило.

Нагадаємо, раніше про зняття своєї кандидатури заявив регіонал Олег Царьов.

01.05.2014, 06:00
335 Переглядів