«За результатами жеребкування моїми опонентами на теледебатах 18 травня на Першому національному будуть Кузьмін і Маломуж. Хто знає таких кандидатів у Президенти? Я готовий дебатувати з Порошенком і Тимошенко, з регіоналами Добкіним, Тигипком, Царьовим, навіть із Симоненком і Королевською, хоча про що дебатувати з політичними нулями? А найбільше я хотів би зустрітися у двобої з Путіним. Мені багато є про що йому сказати і спитати», – зазначив кандидат у президенти, лідер Радикальної партії Олег Ляшко.
Олег Ляшко не задоволений своїми опонентами на теледебатах