Ольга Богомолець прозвітувала про витрачання коштів на виборчий процес

02.05.2014, 08:39
292 Переглядів

Кандидат у Президенти України оприлюднила відкрите звернення до виборців, в якому відзвітувала про використання коштів із свого виборчого фонду. Ольга Богомолець також закликала інших кандидатів оприлюднити суми, які вони витрачають в ході кампанії на передвиборчу агітацію. «Моя передвиборча кампанія спирається на два основні принципи – «свідомі громадяни – проти застарілих політиків» та «політика чесності, моральності, відкритості замість користолюбства, брехні і замовчування». Єдиний мій спонсор – народ України. Гроші на заставу були зібрані звичайними громадянами і волонтерами. За мною не стоїть жодного олігарха, жодної політичної організації. Я відмовляюся від дуже коштовних методів передвиборної агітації: білбордів, рекламних роликів на телебаченні та радіо. Це – нераціональні витрати. Своєю участю в президентських виборах я хочу довести, що людина без олігархічних капіталів, а лише за підтримки талановитих однодумців і патріотів, може очолити країну. Необхідно нарешті розірвати це замкнене коло – «гроші – влада – гроші». Вважаю одним з головних своїх завдань – зробити інформаційний простір між народом і владою максимально прозорим», з зазначила кандидат у президенти. Ольга Богомолець розповіла, що на її рахунок  передвиборчого фонду (з 08 по 21 квітня 2014 року) надійшло 181 495 гривень. «З них на інформаційне знайомство з моєю програмою, біографією та цінностями, які я сповідую, було витрачено: 84 962 гривень. Я запрошую всіх кандидатів на пост Президента України наслідувати мій приклад та оприлюднити інформацію про обсяг коштів, витрачених на передвиборчу кампанію», – наголосила Ольга Богомолець.

02.05.2014, 08:39
292 Переглядів