Погроми 18 лютого спровокували не тернополяни, – думка представників Штабу національного спротиву

19.02.2014, 21:12
178 Переглядів

Про це заявили представники Штабу національного спротиву під час засідання Тернопільського прес-клубу. «У нас є підозра, що масові заворушення були спровоковані не тернополянами. Звичайно, настрої тернополян також дійшли до точки кипіння – адже люди так і не дочекались реальних кроків від центральної влади для стабілізації ситуації», – зазначив Віктор Мартинюк. Нагадаємо, вчора у Тернополі палали міський відділ міліції, обласна прокуратура, міська прокуратура, були розбиті вікна та пошкоджено майно обласної ради… Міський голова Тернополя Сергій Надал заявив, що усі служби, які відповідають за життєдіяльність міста, школи, дитячі садочки працюють наразі у звичному режимі.

19.02.2014, 09:12
178 Переглядів