Понад 200 депутатських звернень різного характеру скерував народний депутат України від ВО «Свобода» Олексій Кайда, реагуючи на проблеми тернополян, які зверталися до нього на особистих прийомах. Серед них, каже народний обранець, щодо перевірки реконструкції перинатального центру, фактів діяльності «підпільних» казино, «дерибану» землі. Окрім цього він направив декілька депутатських запитів Прем’єр-міністру та керівникам міністерств України щодо виділення коштів на капітальний ремонт шкіл та дитячих садочків міста та утеплення і ремонт багатоповерхових будинків, збудованих більше 30 років тому. «За цей час ВО «Свобода» подала близько 200 законопроектів, зокрема я зареєстрував чотири законотворчих ініціативи, – повідомив Олексій Кайда. – Нещодавно разом з Іриною Сех ми зареєстрували законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу України, покликаний забезпечити справедливий розподіл субвенцій між областями. Кошти мають розподілятися відповідно до потреб і кількості людей, які проживають на території, а не за принципом «хто краще проголосував за Партію регіонів, тому й більша субвенція». Направив депутатське звернення Олексій Кайда і на ім’я начальника обласного управління внутрішніх справ України Віктора Сака з вимогою перевірити виконання закону, щодо продажу алкогольних напоїв після 22.00.
Субвенції мають йти не лише тим, хто любить Партію регіонів