Тернополянин захищає і полтавчан

29.04.2013, 14:43
216 Переглядів

Депутат-свободівець з Тернополя Олег Сиротюк відповідно до рішення партії є уповноваженим представником депутатської фракції «Свобода» у Полтавській області. Тому саме там він проводить зустрічі з виборцями і захищає та відстоює їхні інтереси. «Це рішення можна сприймати по-різному, – каже народний депутат, – але тим не менше десь 22 роки тому багато наших патріотично налаштованих людей їхали на східну Україну, щоб доносити позиції української держави до українців, які на тих теренах довше перебували під гнітом московської імперії. І зараз, перебуваючи там, за Дніпром, я опинився так само в інших реаліях, хоча люди там також хочуть української держави». Олег Сиротюк зрозумів, що добре бути патріотом тут і зовсім інакше там, де вся влада належить одній партії, де все під контролем пропрезидентської команди. Одна з справ, яка обурила свободівця, це рішення сесії Кременчуцької райради, яке лобіюється великими олігархами. Відповідно до нього, бізнесмену планують віддати 25% території Кременчуцького району і разом з тим мають виселити понад 2 тисячі людей з 14 населених пунктів. Вже двічі Олег Сиротюк був на сесіях місцевих рад, приходили і люди, яких обурило таке свавілля. Проте таких чи схожих випадків на сході чимало. За словами депутата, місцеве населення побачило, що представники «Свободи» хочуть допомогти і все частіше приходять та звертаються по допомогу. Почала розбудовуватися і структура Всеукраїнського об’єднання. «Те, що я зараз роблю за Дніпром, є для мене певною мірою почесною місією, яку потрібно виконати. Набагато простіше на Тернопільщині, де є багато однодумців, які розуміють і підтримують. І зовсім інакше там», – каже Олег Сиротюк.

29.04.2013, 02:43
216 Переглядів