Тернопільський євромайдан буде існувати до перемоги

10.12.2013, 10:35
547 Переглядів

Тернопільський євромайдан й далі функціонує цілодобово. Тернополяни продовжують мирні акції протесту. Віднині люди збираються на мітинги з 12 години. Час тиші настає о 22-ій, однак на майдані люди чергують і протягом ночі. Волонтери роздають гарячий чай, канапки та фрукти. Погрітися можна і біля бочок з вогнищами. Навколо них часто збирається молодь поспівати пісень. Нині майдан живе звичним життям – виступи промовців, гасла, жива музика від тернопільських гуртів та виконавців. «Майдан й надалі буде існувати. Ми будемо виконувати рішення тернопільського віче 1 грудня. Громада Тернополя вирішила, що майдан буде існувати до перемоги, допоки центральна влада не дослухається до наших вимог», – розповів голова страйкового комітету Володимир Стаюра. Вчора з колоною мітингувальників о 18.20 він прийшов на Театральний майдан після півторагодинного чекання на судове засідання, яке так і не відбулося. Суд перенесено на 12 грудня. Нагадаємо, активістів тернопільського євромайдану Володимира Стаюру та Марію Чашку звинувачують за ст.341 ККУ – «Захоплення будівель чи споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, з метою незаконного користування ними або перешкоджання нормальній роботі підприємств, установ, організацій».

evromajdan nich ternopil

evromajdan nich ternopil 2

10.12.2013, 10:35
547 Переглядів