У рамках поїздки Західною Україною кандидат на пост Президента Ольга Богомолець відвідала Івано-Франківськ, Калуш та Стрий. В Івано-Франківську пані Богомолець вшанувала пам’ять Романа Гурика з Небесної Сотні в меморіальному сквері та прочитала лекцію студентам Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, в якій розповіла про помилки Помаранчевої революції. – Після перемоги всі думали, що краще життя буде вже завтра: країна стане європейською, економічно розвиненою, безпечною. Не було відповідальності. Але головна різниця між 2004 та 2014 роками – народження громадянського суспільства. Люди, а особливо – молодь, розуміють свою відповідальність та усвідомлюють, що без них – нічого не буде, – сказала пані Богомолець. Також вона закликала тих 15 мільйонів громадян, які не голосували на останніх парламентських та президентських виборах, не змарнувати свій шанс, бо якщо Україна знову наступить на «олігархічні граблі», то другого не буде ще довго, – каже кандидат у президенти. Підбиваючи підсумки зимових подій, Ольга Богомолець зазначила, що Майдан має бути легалізованим. «Майдан був інструментом, але Майдан ще не закінчився. Наш з вами Майдан ще тільки починається, – наголосила Ольга Богомолець. Вона також заявила: «Коли є загроза територіальній цілісності, то не треба думати, проводити чи не проводити антитерористичну операцію, треба діяти! Треба спитати колишнє і чинне військове керівництво – чому можлива в нашій країні така ситуація, коли 500 чоловік можуть непомітно підійти до військової частини і почати штурм? Якщо дозволяють таку ситуацію, то я вважаю, що це або непрофесіоналізм, або підступність, або навмисна провокація». Вона підкреслила, що потрібно діяти на упередження за допомогою розвідки та просто не доводити справу до стрілянини.
Україна не має права ступити на олігархічні граблі – Ольга Богомолець