Ігор Побер: «Потрібно зупинити «дерибан» землі та допомогти соціально незахищеним!»

08.03.2013, 13:22
234 Переглядів

«Пенсіонери – чи не найбільш вразлива верства населення України загалом і Тернополя, зокрема, – заявив народний депутат України від фракції «УДАР» Ігор Побер. – Численні звернення соціально незахищених громадян нашого краю до мене як народного депутата України свідчать не лише про складну ситуацію у суспільстві, люди чекають помочі, а держава протягнути «руку допомоги» не в змозі. Саме тому перше моє звернення було адресоване Міністру соціальної політики України Наталії Королевській та першому заступнику Голови правління Пенсійного фонду України Василю Кравчуку. Від громади Тернопільської області я подав депутатське звернення щодо погашення заборгованості непрацюючим пенсіонерам по додаткових виплатах до пенсій за шкоду, заподіяну здоров’ю, відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
За словами пана Ігоря, не менш важливою проблемою Тернопілля є нахабний «дерибан» землі. «Часто люди не можуть захистити себе та свою власність від місцевих «загарбників», тому я подав відповідне звернення до Генерального прокурора України Віктора Пшонки та Міністра юстиції України Олександра Лавриновича щодо захисту законних прав мешканців Тернопільської області на володіння земельними ділянками», – повідомив депутат.

08.03.2013, 01:22
234 Переглядів