На старті – новий сезон міжредакційних «Турбо-батлів»!

07.05.2021, 09:03
553 Переглядів

Передусім нагадаємо, що “Турбо-батли” – це навчальна ділова онлайн гра-змагання, започаткована минулого року Тернопільським прес-клубом спільно з Агенцією розвитку локальних медіа «АБО» в рамках проекту «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

    Мета – посилити місію місцевих ЗМІ як «медіа громад», допомігши редакціям  стати ефективнішими, авторитетнішими й популярнішими для останніх, а, отже, отримати нові можливості і для власного розвитку та успішності. А суть полягає в тому, що впродовж кількох місяців редакції виконують завдання дистанційних менторів, спрямовані на покращення якості контенту та максимальну активізацію сторінок видань у соцмережах задля перетворення їх у дієві майданчики для вирішення актуальних проблем громад. Власне кажучи, редакції займаються тією ж роботою, якою займалися б і без участі у «батлах», але під керівництвом і в супроводі досвідчених менторів, що сприяє значно кращим результатам. А у фіналі переможців чекають нагороди у вигляді такої потрібної редакціям сучасної техніки.

   Минулого року у «Турбо-батлах» під гаслом «Прокачай своє медіа і стань агентом змін у громаді!»  брали участь 9 редакцій з різних регіонів України. Відгуки учасників можна прочитати, для прикладу, тут – https://pressclub.te.ua/novyny/alla-omelchuk-spivpraczya-z-misczevoyu-otg-stala-efektyvnishoyu/, тут –https://pressclub.te.ua/novyny/lyubov-rudya-vidchutno-zbilshylasya-kilkist-vidviduvan-sajtu-ta-pidpysnykiv-nashoyi-storinky-u-fejsbuk/ і тут https://pressclub.te.ua/novyny/yevgen-hrypun-my-stilky-vsogo-navchylysya/  Новий сезон наших «Турбо-батлів» стартує незабаром, вже в травні, і триватиме 15 тижнів. Для участі буде обрано знову 9 редакцій з різних областей. Формування команд ще триває, тож усі  бажаючі отримати безцінний досвід і цінні призи можуть звертатися до 14 травня за телефоном 096-390-30-25  або надсилати заявки на електронну пошту akardynal@ukr.net

07.05.2021, 09:03
553 Переглядів